אילמה און ליין. להורדת ידיעון מפורט

כמובילי מהפכת הרפואה הטבעית בישראל, בוגרי אילמה מפתחים קליניקות משגשגות, עורכים הדרכות והכשרות לכלל המגזרים עסקי, מוסדי, פרטי , מדריכים ומלווים מטופלים באינטרנט במגוון וריאציות אתגרים, קורסים דיגיטליים ועוד מכללת אילמה מפעילה מערך השמה לבוגרים, הכולל אפשרויות תעסוקה מגוונות
לעומת זאת, הרפואה הטבעית רואה בטיפול בסימפטומים הנצחה של המחלה ולא ריפוי שלה האם אוכל ללוות מטופלים ולייעץ להם? אילמה היא מוסד מוכר ומומלץ ע"י רבנים רבים, וביניהם: כב' הרב שלמה משה עמאר שליט"א, הרב הראשי לישראל לשעבר וכיום רב העיר ירושלים כב' הרב מרדכי שיינברגר שליט"א, רב היישוב אור הגנוז כב' הרב שמואל אליהו שליט"א, רב העיר צפת כב' הרב יצחק דוד גרוסמן שליט"א, רב העיר מגדל העמק כב' הרב יוסף לזרוביץ' שליט"א, מו"ץ אור הגנוז האם הרב יובל הכהן אשרוב מלמד בכל השלוחות של אילמה? הפורום מנוהל ע"י מרצה בכיר בעל ניסיון עשיר

להורדת ידיעון מפורט

רפואה טבעית קלאסית ונקייה אינה משתמשת בשום עזרים חיצוניים, וכל הריפוי מגיע מבפנים.

השלוחה האינטרנטית
מטעמי דת אין לי אינטרנט, כיצד אוכל להיחשף לתכנים האינטרנטיים שבתוכנית הלימודים? אנו מאמינים שהלימוד מפי מייסד ונשיא אילמה מהווים נדבך המעשיר את תוכנית הלימודים ולכן אנו מעניקים לסטודנטים גישה לצפייה בקורסים המלאים שהעביר הרב אשרוב במסגרת תוכנית ההכשרה ליועצים
אילמה
למדתי נטורופתיה או רפואה משלימה, מה יש לכם לחדש לי? ניתן להמשיך ללימודי שנה ב' — שנה קלינית, שבה מקבלים כלים וידע נוספים ומתנסים בעבודה מעשית עם מטופלים שזקוקים לתהליך ריפוי והחלמה ממשבר בריאותי, תוך כדי ליווי והנחיה של צוות המורים
אילמה
מי שיעמוד בדרישות הלימודים יקבל תעודת 'N
למתגוררים בחו"ל החוברות נשלחות בדואר מהיר תוכנית ההכשרה באילמה היא תוכנית הלימודים המקיפה והמעמיקה בישראל ברפואה טבעית
האם אקבל מספיק רקע וכלים? Sunday Sun Monday Mon Tuesday Tue Wednesday Wed Thursday Thu Friday Fri Saturday Sat No events, Thursday, 1 July 1 No events, Friday, 2 July 2 No events, Saturday, 3 July 3 No events, Sunday, 4 July 4 No events, Monday, 5 July 5 No events, Tuesday, 6 July 6 No events, Wednesday, 7 July 7 No events, Thursday, 8 July 8 No events, Friday, 9 July 9 No events, Saturday, 10 July 10 No events, Sunday, 11 July 11 No events, Monday, 12 July 12 No events, Tuesday, 13 July 13 No events, Wednesday, 14 July 14 No events, Thursday, 15 July 15 No events, Friday, 16 July 16 No events, Saturday, 17 July 17 No events, Sunday, 18 July 18 No events, Monday, 19 July 19 No events, Tuesday, 20 July 20 No events, Wednesday, 21 July 21 No events, Thursday, 22 July השיעורים מוקלטים ויישארו זמינים לצפייה במערכת הלמידה אילמה און-ליין

אילמה

מהו ההבדל בין רפואה אלטרנטיבית לרפואה טבעית? להורדת הידיעון וקבלת שיעורי המבוא לשיטות הרפואה הטבעית ועין הבדולח מלאו את פרטיכם האישיים שימו לב: קבלת ההנחה והידיעון מותנית במילוי ומשלוח הפרטים:.

29
השלוחה האינטרנטית
יחד עם זאת, ישנם תכנים ועדכונים שוטפים שהסטודנטים יקבלו באמצעות הדואר האלקטרוני ולכן, לכל סטודנט צריכה להיות תיבת דוא"ל נגישה - גם אם באמצעות צד שלישי
השלוחה האינטרנטית
רפואה אלטרנטיבית היא שם כולל למגוון שיטות, כגון: דיקור סיני, פרחי באך, צמחי מרפא ועוד
אילמה
C יועץ רפואה טבעית גוף ונפש' ויוכל להשתלב גם במערך ההשמה של אילמה
כל אדם רוצה לחיות חיים בריאים ולכן, נושא הבריאות על כל רבדיו הינו התחום הכלכלי בעל אחוזי הצמיחה הגבוהים ביותר בעולם איזו תמיכה אתם מעניקים לתלמידים במהלך שנת הלימודים? חשוב להדגיש שהליווי מוענק לאנשים המעוניינים לאמץ אורח חיים בריא, ולא לאנשים המתמודדים עם מצבי חולי
ברפואה הטבעית מאפשרים לגוף לרפא את עצמו על ידי הסרת הסיבה השורשית לחולי והקניית תנאים אופטימליים להחלמה מכיוון שאורח החיים שלנו מבוסס על הכלל הגדול בתורה — "ואהבת לרעך כמוך"

להורדת ידיעון מפורט

כמובן, יש הבדל בין אדם בריא לאדם חולה.

השלוחה האינטרנטית
בקשתנו היחידה הינה לכבד את גדרי הצניעות הנדרשים
השלוחה האינטרנטית
דרישה זו מביאה את האדם לאהוב את זולתו אהבה "שאינה תלויה בדבר"
להורדת ידיעון מפורט
אילמה היא חלוצה ביצירת תוכנית הכשרה שעוסקת בריפוי הגוף והנפש כעולמות מחוברים שלא ניתן להפריד ביניהם